Niedziela, Styczeń 26, 2020, 17:17

NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO (26.01.2020)

1.Papież Franciszek ustanowił Niedzielę Słowa Bożego, która przypada w III niedzielę zwykłą.

2.W liturgii kościoła: wtorek – św. Tomasza z Akwinu, K i Dk; piątek – św. Jana Bosko, K.

3.Bóg zapłać za ofiary składane na ofiarę, wystrój naszego kościoła, fundusz remontowy (zebraliśmy tydzień temu 1530 zł.)

4.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedziela i Gość Niedzielny (6zł.),

5.Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Św. 2-9.07.2020.

6.W sobotę 1.02 zapraszamy na Koncert Kolęd do naszego Kościoła na g. 19.00.

7.W przyszłą niedzielę 02 lutego święto Ofiarowania Pańskiego

i XXIV Dzień Życia Konsekrowanego. Składka jest przeznaczona na zakony kontemplacyjne.

Poświęcenie świec - gromnic będzie na każdej Mszy św.

8.Za tydzień zmiana tajemnic ŻR na Mszy Św. o godz. 13.00.

9.Wszystkim parafianom i gościom życzę pogodnego tygodnia.

10.Diecezjalne obchody Dnia Życia Konsekrowanego odbędą się w sobotę, 1 lutego br. w Paradyżu o godz. 10.00.

W imieniu biskupa diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu wszystkie osoby życia konsekrowanego ze zgromadzeń męskich i żeńskich, a także dziewice i wdowy konsekrowane.

 


11.W dniach 28 lutego - 1 marca 2020r. w Rokitnie odbędą się rekolekcje dla młodzieży męskiej i żeńskiej w wieku 16 – 25 lat pod hasłem "Milioner z ulicy". Więcej informacji na DDM Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej.

 


INTENCJE MSZALNE

3 Niedziela Zwykła – SŁOWA BOŻEGO (26.01.2020)

LUBNIEWICE 8.30 +Helena Bartczak Gr.26

13.00 +Stefan Habura 3r. śm. i zm. r rodz. Habura

MIECHÓW 10.15 40r. Ślubu Małgorzaty i Zbigniewa o Boże bł.

 


JARNATÓW 11.15 +Julia, Kornel, Władysław, Jewdokija Wasyliszyn, Maria i Teodor Jurczyk, Jan Pypka, Władysław Wasyliszyn

 


Poniedziałek (27.01.2020)

9.00 +Helena Bartczak Gr.27

 


Wtorek (28.01.2020)

9.00 +Helena Bartczak Gr.28

 


Środa (29.01.2020)

9.00 +Helena Bartczak Gr.29

 


Czwartek (30.01.2020)

9.00 +Helena Bartczak Gr.30

 


Piątek (31.01.2020)

18.00 +Wiesław Jaszczyk 30r. śm.

 


Sobota (1.02.2020)

18.00 +Stanisław Myślicki – w kol. rocz. śm.

 


OFIAROWANIE PAŃSKIE (2.02.2020)

LUBNIEWICE 8.30 +Aleksander Dziechciaruk 31r. śm., Edmund i Kazimierz Dziechciaruk i zm. z rodz.: Dziechciaruków i Pujanków

13.00 ŻR św. Teresy

MIECHÓW 10.15 +Czesław Szpakowski 10r. śm.

 


JARNATÓW 11.15 +Kazimierz, Kazimiera, Justyna Chruślak, Krystyna, Kazimierz, Józef, Marek Piaskowscy


http://www.robit.com.plCopyright ©2018 robit.com.pl, All Rights Reserved.
Pomoc & Wsparcie