I NIEDZIELA ADWENTU (1.12.2019)
1.Dziś zmiana tajemnic ŻR o godz. 13.00.
2.Możemy nabyć cegiełki na korony dla MB Paradyskiej.
3.Dziękujemy za przygotowanie wieńca adwentowego.
4.Od poniedziałku rozpoczynamy roraty
(dzieci zapraszamy na roraty z lampionami w czwartek i piątek).
5.Zakończyliśmy prace zabezpieczające dachówki na wieży.
6.W liturgii kościoła wspominamy: wtorek – św. Franciszka Ksawerego, K;
środa – św. Barbary, patronki górników;
piątek – św. Mikołaja (Rodzice mogą przynosić paczki dla dzieci w piątek przed Mszą);
sobota – św. Ambrożego, bp i Dk; niedziela – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
7.W czwartek spotkanie dla kandydatów do bierzmowanie kl. o godz. 17.40.
8.W tym tygodniu pierwszy czwartek (modlimy się o powołania),
piątek – odwiedziny chorych od 8.30 (adoracja NS po Mszy Św.)
sobota (modlitwy do MB).
9.Zapraszamy na Adwentowy Wieczór Młodych do Rokitna 7.12.
10.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
11.Tradycyjnie możemy wziąć koperty na ofiarę przy okazji nabywania opłatków.
12.Bóg zapłać za ofiary składane na tace, kwiaty.
13.Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi Katolickiemu na wschodzie.
14.Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii za tydzień 8.12. Spowiedź św. we wtorek 10.12.
15.Również za tydzień poświęcenie medalików dla dzieci na Mszy Św. o godz. 13.00.
16.Są do nabycia świece na stół wigilijny – duże 13 zł, małe 6 zł.
17.Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Św. 2-9.07.2020.
18.W sobotę 14 grudnia Msza Św. wieczorna wyjątkowo o godz. 16.00.
19.Wszystkim parafianom i gościom życzę spokojnego tygodnia.
INTENCJA RÓŻAŃCOWA
Za młodych ludzi, którzy cierpią.
O godne przygotowanie i przeżycie rekolekcji adwentowych.
INTENCJE MSZALNE
I NIEDZIELA ADWENTU (1.12.2019)
LUBNIEWICE godz. 9.00 +Stanisława Miranowicz 3r. śm.
godz. 13.00 RŻR int. św. Agnieszki
JARNATÓW 10.30 +Elżbieta Koper, Tadeusz i Janina Berezińscy
MIECHÓW 11.30 +Anna Szkwarek 20r. śm. oraz zm. z rodzin Szkwarek i Pełychaty
Poniedziałek (2.12.2019)
godz. 18.00 +Jan Oszal
Wtorek (3.12.2019)
godz. 9.00
Środa (4.12.2019)
godz. 18.00 +Róża Giebudowska 9r. ś.
Czwartek (5.12.2019)
godz. 18.00 +Jerzy, Teresa, Jan, Krystyna, Maria, Wacław
Piątek (6.12.2019)
godz. 18.00 W 3r. ur. Marysi – o Boże bł., opiekę MB
Sobota (7.12.2019)
18.00 +Wanda i Henryk Wałachowscy
II NIEDZIELA ADWENTU - REKOLEKCJE (8.12.2019)
LUBNIEWICE godz. 9.00 Maria w 70r ur. Dziękcz-błag. - od Męża z dziećmi i ich rodzinami
godz. 13.00 +Eugenia, Marian, Wiesław
JARNATÓW 10.30 +Kazimiera i Zdzisław Kubiak, Józef Jasiński
MIECHÓW 11.30 +Wanda, Bronisław Urbanowscy